Produkty
Produkty tydzień roku21 2014
Marynator próżniowy

Marynator próżniowy

Szybkie i delikatne marynowanie mięsa, drobiu, ryb i warzyw. Kruche i aromatyczne potrawy. Do 8 x szybsze dzięki zastosowaniu technologii próżniowej: w wytworzonej próżni marynata szybciej się wchłania. Łatwa obsługa. Zasilanie bateryjne – z 4 bateriami. Nadaje się do mycia w zmywarce. Pokrywka z pompką próżniową. Pojemnik do marynowania. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,17 zł.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie