Schließen
Mały parasol ogrodowy, kremowy
Wyprzedany

Mały parasol ogrodowy, kremowy

259,95 zł

179,95 zł

-30% - Oszczędzasz 80,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wygodne rozkładanie dzięki mechanizmowi podwójnych linek
  • 3-krotnie regulowany dach
  • Poszycie z wytrzymałego włókna poliestrowego zawierającego powłokę chroniącą przed zabrudzeniem – odporne na wodę i zabrudzenia

Mały parasol ogrodowy, kremowy

Mały parasol ogrodowy o 3-krotnie regulowanym dachu. Doskonały cień w ogrodzie albo na balkonie. Wygodne rozkładanie dzięki mechanizmowi podwójnych linek. Stabilny maszt z twardego drewna z 6 podporami. Zintegrowana osłona redukująca powierzchnię narażoną na podmuchy wiatru.

Poszycie z powłoką chroniącą przed zabrudzeniem
Poszycie z wytrzymałego włókna poliestrowego zawierającego powłokę chroniącą przed zabrudzeniem i promieniowaniem UV – odporne na wodę i zabrudzenia. Można przecierać wilgotną ściereczką.

Kolor:
Kremowy.

Materiał:
Poszycie - 100% poliester.

Wymiary:
Wysokość bez stopy ok. 2,3 m.
Dach ok. 1,5 x 2 m.

Ciężar:
Ok. 5,5 kg (z opakowaniem).

Wskazówka:
Bez stopy.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

57348

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.