Schließen
Magnetyczny blok do noży
Wyprzedany

Magnetyczny blok do noży

129,99 zł

99,99 zł

-23% - Oszczędzasz 30,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Znajdujące się w bloku 2 niewidoczne, zintegrowane magnesy chronią ostrza noży podczas przechowywania
  • Drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®
  • Długa żywotność i wysoka stabilność

Magnetyczny blok do noży

Magnetyczny blok do noży z drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®
Dzięki blokowi zawsze widzisz, jakie noże masz do dyspozycji i możesz wybrać odpowiedni. Blok do noży z wytrzymałego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® i długiej żywotności i wysokiej stabilności ma dwa ukryte zintegrowane magnesy pozwalające na delikatne i bezpieczne przechowywanie małych i dużych noży. Duży ciężar bloku i wyważona siłą magnesów pozwala na zdejmowanie noży jedną ręką bez konieczności przytrzymywania bloku.

Bezpiecznie i praktycznie przechowywanie noży
Na bloku możesz przechowywać dowolnie wybrane noże o różnych kształtach i wielkościach. Cztery antypoślizgowe silikonowe stopki zapewniają stabilność i chronią powierzchnię przed zadrapaniami. Celem zachowania jakości i ładnego wyglądu niepowtarzalnego mazerunku, zaleca się regularne oliwienie drewna.

Kolor:
Naturalny

Materiał:
Blok: drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®
Stopki: silikon

Wymiary:
Ok. 22 x 35 cm

Wskazówki:
Należy czyścić ręcznie
Blok do noży jest niepowlekany. Aby drewno dłużej zachowało ładny wygląd, zaleca się naniesienie warstwy oleju lnianego. Mazerunek zostanie w ten sposób odświeżony, a drewno zyska dogłębną ochronę.
Kompletnie zmontowany
Dostawa nie obejmuje noży

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66005

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.