Schließen

Łóżko

329,50 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-05-04 - 2017-05-11
  • Dostarczenie: za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  • Stabilne, wysokiej jakości wykonanie
  • Nakładka stelaża o 3-krotnej regulacji wysokości
Ilość:

Łóżko

Wygodna wysokość: łatwe wchodzenie do łóżka i wychodzenie. Stabilne, wysokiej jakości wykonanie. Nakładka stelaża o 3-krotnej regulacji wysokości. Korpus z bukowego furniru. Zaokrąglone kanty. Z nakładkami chroniącymi podłoże i materiałami do montażu. Kolor: buk, lakierowany.

Wymiary: Powierzchnia do leżenia ok. 90 x 200 cm. Wysokość wejścia: ok. 50 cm. Wysokość ok. 90 cm. Szerokość zagłówka ok. 96 cm.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

49884

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-05-04 - 2017-05-11
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę kurierską Nieważne kiedy, jak i dokąd: nasza partnerska firma kurierska dostosuje swoją usługę do Ciebie.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi Klienta Tchibo.