Schließen
Łopatka kuchenna
150 Ziaren
tylko 19,99 zł

Łopatka kuchenna

29,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z trzonkiem bambusowym
  • Zdejmowana nakładka z silikonu - z twardym rdzeniem dla większej stabilności, delikatna dla powierzchni patelni i garnków, nadaje się do mycia w zmywarce i jest odporna na na działanie temperatur do +210°C
  • Nadaje się również jako skrobak do patelni i misek
  • Ergonomicznie ukształtowany trzonek
Ilość:

Łopatka kuchenna

Ta łopatka kuchenna wyjątkowo dobrze leży w dłoni dzięki lekkiemu, ergonomicznie ukształtowanemu trzonkowi z drewna bambusowego. Nakładka wykonana z silikonu jest delikatna dla powierzchni patelni i garnków. Ponadto nakładka jest zdejmowana, odporna na na działanie temperatur do +210°C i nadaje się do mycia w zmywarce. Łopatka nadaje się również jako skrobak do patelni i misek.

Kolor:
Trzonek: naturalny
Nakładka: bordowy

Materiał:
Nakładka: silikon
Trzonek: bambus

Wymiary:
Długość ok. 30,5 cm

Wskazówka:
Trzonek należy myć ręcznie

Bambus

Bambus, w porównaniu z tradycyjnie stosowanymi gatunkami drewna jest surowcem charakteryzującym się wyjątkowo szybkim wzrostem. Ponadto bambus jest twardszy niż dąb, a jednocześnie bardzo lekki.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83550

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.