Schließen
Łańcuch świetlny LED
Wyprzedany

Łańcuch świetlny LED do użytkowania na zewnątrz, 280 diod LED

179,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Diody LED świecące matowym, ciepłym białym światłem
  • Z funkcją automatycznego wyłączania po określonym czasie: automatyczne wyłączanie po ok. 8 godzinach i ponowne włączanie po ok. 16 godzinach

Łańcuch świetlny LED do użytkowania na zewnątrz, 280 diod LED

Morze świateł przed Twoim domem, w ciemne, jesienne, jak i zimowe wieczory. Na żywopłotach, krzewach, pawilonie ogrodowym albo nad drzwiami wejściowymi – ten łańcuch świetlny z 280 diodami LED świeci matowym, ciepłym, białym światłem i nadaje się do tworzenia wciąż nowych dekoracji. Kołowrotek do nawijania umożliwia uporządkowane przechowywanie nieużywanego łańcucha świetlnego.

Łańcuch świetlny z funkcją wyłączania po określonym czasie
Łańcuch posiada energooszczędną funkcję wyłączania po upływie określonego czasu: automatyczne wyłączanie po ok. sześciu godzinach, ponowne włączanie po ok. 18 godzinach.

Wymiary:
Długość całkowita ok. 12 m
Długość przewodu ok. 5 m
Odstęp między diodami LED ok. 2,5 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Zalety technologii LED

  • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
  • Wytrzymałość

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73243

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.