Schließen
Łańcuch do drzwi
Wyprzedany

Łańcuch do drzwi

89,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Proste, dodatkowe zabezpieczenie drzwi wejściowych do domu lub mieszkania
  • Łańcuch z hartowanej stali

Łańcuch do drzwi

Efektywnie i bezpiecznie
Łańcuch do drzwi to klasyk wśród zabezpieczeń do mieszkań – nie bez powodu! Stanowi proste, dodatkowe zabezpieczenie również drzwi bez wizjera, umożliwiając sprawdzenie przez szparę w drzwiach, kto za nimi stoi.

Łatwy montaż
Wykonany z hartowanej stali łańcuch jest odpowiedni do drzwi otwierających się zarówno w lewo, jak i w prawo. W osłonie z materiału tekstylnego dla ochrony drzwi i ościeżnic. Montaż bez konieczności wiercenia otworu - idealny do wynajmowanych mieszkań. Pierścień zabezpieczający do zawieszenia na klamce. Model z osłoną z materiału tekstylnego – wyłącznie w Tchibo.

Materiał:
Łańcuch z hartowanej stali z tekstylną osłoną

Wymiary:
Szerokość pierścienia zabezpieczającego ok. 4,7 cm
Zamocowanie łańcucha ok. 3,5 x 5,4 cm
Widoczny fragment łańcucha ok. 27 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją i materiałami do montażu

ABUS - oryginał w Tchibo

Od 1924 ta niemiecka firma specjalizuje się w wysokiej jakości zabezpieczeniach domów i innych obiektów. Jej oferta obejmuje szeroki asortyment zabezpieczeń stacjonarnych i mobilnych. Rozwiązania marki ABUS wyróżniają się dzięki swej niezawodności i trwałości.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73603

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.