Schließen
Lampki LED, 2 sztuki
Wyprzedany

Lampki LED, 2 sztuki

39,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Możliwość ustawienia światła ciągłego lub pulsującego
  • Proste mocowanie, bez konieczności montowania, na taśmę spinającą do drążków do namiotów, plecaka itp.
  • 1 światło świecące na biało, 1 światło świecące na czerwono

Lampki LED, 2 sztuki

Pasują nawet do kieszeni spodni! Dwie poręczne lampki LED mają wiele zastosowań - na przykład na kempingu, podczas łowienia ryb, na wieczornym spacerze z psem lub podczas joggingu. Silikonowa obudowa odporna na czynniki atmosferyczne pozwoli im przetrwać nawet w deszczu i śnieżycy. Jedna lampka świeci na biało, druga na czerwono. Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia światła ciągłego lub pulsującego.

Łatwe mocowanie
Lampki są mocowane w łatwy sposób, bez konieczności montowania na taśmę spinającą na przykład do drążków namiotów lub plecaka.

Materiał:
Obudowa silikonowa.

Wymiary:
Dł. x szer. x wys. ok. 9 x 3 x 2,5 cm.

Czas pracy:
Do 80 godz.

Wyposażenie:
Z 4 bateriami i instrukcją obsługi.

Zalety technologii LED

  • Niskie zużycie energii dzięki niskiej emisji ciepła.
  • Trwałość.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68598

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.