Schließen

Lampka stołowa LED

44,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Czas świecenia z 1 zestawem baterii ok. 100 godzin
 • Dioda LED świeci ciepłym białym światłem
 • Z satynowanego szkła i stali nierdzewnej
 • Odporna na czynniki atmosferyczne: nadaje się także do całorocznego użytku na zewnątrz
 • Z 2 bateriami
Ilość:

Lampka stołowa LED

Ładna lampka stołowa LED świeci przyjemnym ciepłym, białym światłem. Czas jej świecenia z 1 zestawem baterii wynosi około 100 godzin. Lampka stołowa jest bezprzewodowa, co dopuszcza elastyczność jej zastosowania. Lampka posiada włącznik/wyłącznik na spodzie.

Odporna na czynniki atmosferyczne lampka stołowa LED z satynowanego szkła i stali nierdzewnej - nadaje się także do użytku na zewnątrz. Idealnie sprawdzi się przy romantycznej kolacji w ogrodzie lub na balkonie.

Materiał:
Satynowane szkło i stal nierdzewna

Wymiary:
Wysokość ok. 14 cm

Wyposażenie:
Z 2 bateriami

Zalety technologii LED

Niskie zużycie energii i emisja ciepła
Równomierne oświetlenie powierzchni
Trwałość
Wytrzymałość

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68804

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.