Schließen

Lampka LED do czytania

39,95 zł

34,99 zł

-12% - Oszczędzasz 4,96 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-09-26 - 2017-09-29
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Z przewodem USB do ładowania
 • Giętkie ramię lampki zapewnia precyzyjne oświetlenie punktowe
Ilość:

Lampka LED do czytania

Dzięki tej lampce LED możesz czytać w spokoju, nie przeszkadzając nikomu świecącą się żarówką. Giętkie ramię lampki pozwala skierować ciepłe białe światło dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne.

Funkcjonalna
Akumulator ładowany przez przewód USB, czas świecenia przy w pełni naładowanym akumulatorze wynosi ok. dziesięciu godzin. Lampkę można przymocować lub postawić, a giętkie ramię można zwinąć, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Lampka posiada wskaźnik naładowania baterii i antypoślizgowe silikonowe stopki.

Kolor:
Czarno-srebrny

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Długość ramienia lampki ok. 20 cm
Długość przewodu ok. 20 cm
Ø podstawy ok. 6 cm

Wyposażenie:
Z przewodem USB do ładowania, diod LED (5 mm) świecącą ciepłym białym światłem i instrukcją obsługi

Zalety technologii LED

 • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
 • Równomierne oświetlenie powierzchni
 • Wytrzymałość

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71760

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-26 - 2017-09-29
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.