Schließen

Lampiony, 2 sztuki

69,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z kolorowego szkła, z dekoracyjnym uchem i ozdobnymi nitami
  • Czas palenia świeczek typu tea light ok. 4 godzin
  • Ręcznie wykonane ze szkła dmuchanego – każdy lampion to unikat
Ilość:

Lampiony, 2 sztuki

Ten zestaw lampionów sprawi, że zwykłe świeczki typu tea light staną się ozdobnym źródłem światła tworzącym przytulną atmosferę na balkonie lub tarasie. Zostały wykonane z kolorowego szkła, z dekoracyjnym uchem stylizowanym na skórę i ozdobnymi nitami. Czas palenia świeczek typu tea light około czterech godzin. Każdy lampion został ręcznie wykonany ze szkła dmuchanego, co sprawia, że każdy jest unikatem.

Kolor:
Lampiony: zielony
Ucha: brązowy

Materiał:
Szkło
Ucha: imitacja skóry

Wymiary:
Wysokość: po ok. 10,5 cm
Ø po ok. 10 cm

Wyposażenie:
Z 2 świeczkami typu tea light

Wskazówka:
Ucha nie są przeznaczone do zawieszania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83514

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.