Schließen
Lampa solarna kula
Wyprzedany

Lampa solarna kula

299,95 zł

229,99 zł

-23% - Oszczędzasz 69,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wytrzymałe, odporne na czynniki atmosferyczne tworzywo sztuczne
  • Technologia LED

Lampa solarna kula

Solarna lampa ogrodowa z wytrzymałego i odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa sztucznego rozświetli ogród cudownym nastrojowym światłem - albo z delikatnym przepływem kolorów albo w jednym ustawionym na stałe kolorze. Lampa posiada otwory odpływowe w kloszu i znajduje zastosowanie zarówno jako położona na ziemi, jak i ze zdejmowanym szpikulcem do wbicia w ziemię.

Przyjazna dla środowiska technologia solarna
Wewnętrzny moduł solarny zasila zintegrowany akumulator NiMH, lampa automatycznie aktywuje się w zapadającym zmroku i posiada również możliwość sterowania za pomocą włącznika/wyłącznika.

Kolor:
Biały.

Materiał:
Tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Ø ok. 40 cm.
Długość szpikulca ok. 18,5 cm.

Zalety technologii LED

Niskie zużycie energii dzięki niskiej emisji ciepła.
Trwałość.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68554

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.