Schließen

Lampa ostrzegawcza LED

39,95 zł

24,99 zł

-37% - Oszczędzasz 14,96 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-07-05 - 2017-07-07
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Łatwe i szybkie zabezpieczenie miejsc powypadkowych lub niebezpiecznych – do samochodu, motoru, łodzi itp.
 • 4 różne tryby świecenia: światło pulsujące, światło błyskowe, sygnał SOS za pomocą 12 czerwonych diod LED i awaryjna latarka z 3 białymi diodami LED
 • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Lampa ostrzegawcza LED

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – szczególnie w postaci dodatkowego zabezpieczenia obok trójkąta ostrzegawczego itp. Ta lampa ostrzegawcza to łatwe i szybkie zabezpieczenie miejsc powypadkowych lub niebezpiecznych – do samochodu, motoru, łodzi itp.

Funkcjonalna lampa
Lampa ostrzegawcza posiada 4 różne tryby świecenia: światło pulsujące, światło błyskowe, sygnał SOS za pomocą 12 czerwonych diod LED i awaryjna latarka z 3 białymi diodami LED. Lampa z chroniącym lakier magnesem do przymocowania, postawienia lub powieszenia. Gumowa osłona ochronna: odporna na rdzę, czynniki atmosferyczne i pęknięcia.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 9,5 x 9 x 3 cm

Wyposażenie:
Z magnesem do przymocowania i bateriami

Czas pracy:
Ok. 100 godzin

Wskazówka ostrzegawcza:
Produkt stanowi dodatkową formę zabezpieczenia i nie zastępuje przewidzianych prawem znaków ostrzegawczych (jak np. odblaskowy trójkąt ostrzegawczy, kamizelka odblaskowa)

Zalety technologii LED

 • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
 • Wytrzymałość

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73599

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-05 - 2017-07-07
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.