Schließen
Lampa kempingowa
Wyprzedany

Lampa kempingowa

49,95 zł

39,95 zł

-20% - Oszczędzasz 10,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Możliwość ładowania poprzez zintegrowaną korbkę lub przez złącze USB
  • 2 stopnie natężenia światła: 25 i 50 lumenów
  • Z konstrukcją do zawieszenia
  • Czas świecenia do 9 godzin

Lampa kempingowa

Wszechstronne zastosowanie
Lampa wisząca i stojąca w jednym - dobrze sprawdza się podczas kempingu, na dłuższych wyprawach i przy innych zajęciach w plenerze. Składany uchwyt służy do noszenia lub do powieszenia lampy. Lampa nadaje się również na wyprawy wodne, takie jak spływ kajakowy.

Ładowanie poprzez korbkę lub przez złącze USB
Lampę można naładować poprzez zintegrowaną korbkę, dzięki czemu nawet na największym odludziu nigdy zabraknie w niej prądu. System dynamo: ładowanie przez 1 minutę zapewnia 4-minutowy czas świecenia. Z wskaźnikiem naładowania akumulatora. Możliwość ładowania poprzez złącze USB.

2 stopnie natężenia światła
Przyjemne światło lampy kempingowej przydaje się na przykład do gry w karty, albo do wieczornego czytania w namiocie. Dwa stopnie natężenia światła: 25 i 50 lumenów. Czas świecenia do dziewięciu godzin.

Kolor: Niebiesko-żółty
Wymiary:
Wysokość ok. 11 cm
Ø ok. 8 cm
Czas ładowania: Poprzez wtyczkę do gniazda 230 V ok. 3 godziny.
Wyposażenie: Z przewodem USB do ładowania.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70298

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.