Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku49 2016
Kurtka skórzana

Kurtka skórzana

Wysoki komfort podczas noszenia Kurtka skórzana wykonana z przyjemnie miękkiej i wysokogatunkowej skóry jagnięcej. Miękka, ciepła flanelowa podszewka w górnej części pleców. Boczne ściągacze zapewniają większą elastyczność i lepsze dopasowanie. Indywidualna stylizacja Kurtkę można nosić również bez stebnowanej wkładki. Misternie wykonane detale Kurtka skórzana zachwyca wysokim komfortem podczas noszenia. Z misternie wykonanymi detalami. Stójka ze skórą nubukową, ozdobnym haftem i paskiem spinającym. Zakończenia rękawów o regulowanym obwodzie. Nakładane ozdobne łaty na łokciach ze skóry nubukowej. Kurtka posiada dwie nakładane kieszenie zapinane na guzik zatrzaskowy oraz jedną kieszeń wewnętrzną zapinaną na guzik.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie