Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku14 2017
Kurtka 3 w 1 na każdą pogodę

Kurtka 3 w 1 na każdą pogodę

Ta kurtka oferuje wiele możliwości: może być kurtką przeciwdeszczową, kurtką z polaru, a w połączeniu – ciepłą kurtką na okres przejściowy. Kurtka na każdą pogodę jest odporna na zabrudzenie dzięki przyjaznej dla środowiska impregnacji ecorepel®, a jej materiał wierzchni wytrzymuje obciążenie słupa wody do 3000 mm. Partia tułowia z dzianiną dziurkowaną, dwie kieszenie wpuszczane zapinane na zamek błyskawiczny. Wyjmowana kurtka wewnętrzna z mikropolaru - zamki błyskawiczne i patki zapinane na guzik zatrzaskowy umożliwiają połączenie obydwu kurtek. Funkcjonalne detale Kaptur ze sznurkiem i stoperem do regulacji obwodu – chowany w kołnierzu, mocowany na rzep Stójka Kryty zamek błyskawiczny z osłoną na brodę Kieszeń na piersi z krytym, klejonym zamkiem błyskawicznym Podwójna plisa chroniąca przed wiatrem z zapięciami na rzep Kieszeń wewnętrzna na telefon komórkowy Wewnętrzna kieszeń zapinana na rzep Dwie kieszenie z patkami zapinanymi na guziki zatrzaskowe Zapięcie na rzep do regulacji obwodu Sznurek umieszczony w tunelu do regulacji obwodu Wewnętrzny sznurek umieszczony w tunelu do regulacji obwodu w talii 2 kieszenie wpuszczane zapinane na zamek błyskawiczny Doskonałej jakości powłoka dla zrównoważonego klimatu ciała: Działa, jak druga skóra: oddychający laminat zapobiega wnikaniu kropli deszczu i odprowadza wilgoć ciała na zewnątrz.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie