Schließen
Kule do utrzymywania świeżości produktów spożywczych, 2 sztuki
Wyprzedany

Kule do utrzymywania świeżości produktów spożywczych, 2 sztuki

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Zapobiegają wysuszeniu produktów spożywczych i szczelnie zatrzymują zapachy
  • Z silikonowym pierścieniem umożliwiającym stabilne układanie jednej kuli na drugiej
  • Wysokogatunkowe tworzywo sztuczne niezmieniające smaku produktów
  • Przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne akredytowane instytucje

Kule do utrzymywania świeżości produktów spożywczych, 2 sztuki

Sprytne rozwiązanie dla napoczętych produktów, jak na przykład cebuli, czosnku lub cytryn: przezroczyste kule zapobiegają wysuszeniu produktów spożywczych i szczelnie zatrzymują zapachy. Zamknięcie bagnetowe ułatwia otwieranie i zamykanie. Kule mogą być w lodówce przechowywane jedna na drugiej, co pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca. Silikonowy pierścień umożliwia stabilne układanie jednej kuli na drugiej. Nieużywane kule można przechowywać jedną w drugiej. Kule zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego neutralnego dla smaku potraw i nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Przezroczysty

Materiał:
Tworzywo sztuczne i silikon

Wymiary:
Ø ok. 7 i 9 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76248

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.