Schließen
Krokomierz
Wyprzedany

Krokomierz

49,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Termin dostawy: 2017-03-28 - 2017-03-29
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Elektroniczny generator impulsów z czujnikiem 3D: umożliwia dowolne umocowanie krokomierza
  • Wskaźnik ilości wykonanych kroków, czasu trwania, odległości, zużycia kalorii, spalania tłuszczu, aktualnej prędkości, dziennej średniej prędkości i dziennej maksymalnej prędkości
  • 3 różne warianty noszenia: łatwy do przymocowania na klips na pasku

Krokomierz

Trening według kroków, czasu trwania, odległości i prędkości
W którym miejscu się znajdujesz, jak skuteczny jest Twój trening? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarczy Ci krokomierz. Podświetlany wyświetlacz wskazuje informacje na temat ilości wykonanych kroków, czasu trwania, odległości, zużycia kalorii, spalania tłuszczu, aktualnej prędkości, dziennej średniej prędkości i dziennej maksymalnej prędkości. Możliwość indywidualnego ustawienia własnego wzrostu i masy ciała. Z funkcją stopera. 7-dniowy zapis w pamięci oraz wskazanie wyników z całego tygodnia.

Krokomierz z różnymi możliwościami noszenia
Krokomierz posiada elektroniczny generator impulsów z czujnikiem 3D: umożliwia dowolne umocowanie krokomierza. Łatwy do przymocowania na klips na pasku albo na elastycznej opasce na ramieniu lub nodze.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Ø ok. 54 mm
Wysokość ok. 12 mm (bez klipsa)
Opaska ok. 40 x 2,5 cm

Wyposażenie:
Z klipsem do paska, baterią i instrukcją obsługi

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72897

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-03-28 - 2017-03-29
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.