Schließen
Kosz na liście »Pop-up«
Wyprzedany

Kosz na liście »Pop-up«, mały

39,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Rozkłada się automatycznie dzięki mechanizmowi pop-up
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • Objętość ok. 54 l
Warianty:
 

Kosz na liście »Pop-up«, mały

Liście zamiecione na kupkę – co z nimi teraz zrobić? Automatycznie rozkładający się kosz na liście w mgnieniu oka prezentuje rozwiązanie tworząc miejsce o objętości około 54 litrów. Wystarczy uruchomić mechanizm pop-up i już kosz sam się rozkłada. Praktyczny pojemnik zachwyca stabilnością i posiada dwa uchwyty do noszenia. Dzięki zapięciu na rzep można go złożyć na płasko i schować w torbie do przechowywania.

Kolor:
Szary z kolorowym nadrukiem w liście

Materiał:
Z wytrzymałej tkaniny foliowej

Wymiary:
Objętość ok. 54 l
Ø ok. 34 cm
Wysokość ok. 60 cm

Pojemność:
Maks. ok. 5 kg

Wyposażenie:
Z torbą do przechowywania

Wskazówka:
Podczas rozkładania trzymać możliwie daleko od ciała. Kosz gwałtownie się rozkłada. Można go przecierać wilgotną ściereczką

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72873

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.