Schließen

Kosmetyczka

59,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-20 - 2017-10-24
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Z 2 wyjmowanymi torebkami wewnętrznymi
 • Wewnątrz 1 kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny i 2 przegródki
 • Ucho ułatwia przenoszenie
 • 3-częściowa
 • Przebadana pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Kosmetyczka

W tej kosmetyczce znajdzie się miejsce na szczoteczkę do zębów i żel pod prysznic. Dzięki dwóm wyjmowanym torebkom wewnętrznym i praktycznym przegródkom uporządkujesz nawet drobiazgi, takie jak gumki do włosów i akcesoria kosmetyczne. Kosmetyczka ma wewnątrz kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny i dwie przegródki.

Kosmetyczka z uchem

Ucho ułatwia przenoszenie i zawieszanie kosmetyczki - idealne rozwiązanie, kiedy nie ma miejsce na jej postawienie. Materiał jest powlekany powłoką nieprzemakalną. Obie torebki są mocowane w kosmetyczce na rzepy.

Kolor:
Granatowy we wzory

Materiał:
100% poliester

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 25 x 20 x 10 cm

Wskazówka:
Bez zawartości

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

79279

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-20 - 2017-10-24
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.