Schließen

Kosmetyczka

59,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-28 - 2016-11-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Przegródka na pędzle kosmetyczne, szczoteczkę do zębów itp.
  • Komora główna zapinana na zamek błyskawiczny: 2 zakładki i 1 przegródka zapinana na zamek błyskawiczny
  • Z tkaniny
Ilość:

Kosmetyczka

Praktycznie podzielona kosmetyczka
W tej wykonanej z tkaniny kosmetyczce na wszystko znajdzie się miejsce. Dzięki praktycznemu rozmieszczeniu przegródek szybko znajdziesz takie drobiazgi, jak gumkę do włosów, czy szminkę. Kosmetyczka posiada w spodzie specjalną dodatkową przegródkę zapinaną na dwusuwakowy zamek błyskawiczny – wystarczy ją rozpiąć i już masz pod ręką szczoteczkę do zębów lub pędzel kosmetyczny. W zapinanej na zamek błyskawiczny komorze głównej mieszczą się dwie zakładki i jedna przegródka, również zapinana na zamek błyskawiczny.

Kolor:
Czarny z nadrukiem

Materiał:
Materiał wierzchni 98% poliester, 2% elastan
Podszewka 100% poliester

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 24 x 20 x 11,5 cm

Wskazówka:
Artykuły kosmetyczne nie są objętą dostawą

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73074

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-28 - 2016-11-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.