Schließen
Klasyczny zegarek na rękę
Wyprzedany

Klasyczny zegarek na rękę

1 499,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Limitowana edycja - tylko 577 sztuk.
  • Z naciągiem ręcznym.

Klasyczny zegarek na rękę

Szwajcarski mechanizm zegarowy „Venus 180” z 1971 roku. Limitowana edycja - tylko 577 sztuk. Z naciągiem ręcznym. Koperta ze stali nierdzewnej. Szybka zegarka z odpornego na zadrapania szkła szafirowego. Z szklaną wstawką z odpornego na zadrapania szkła mineralnego. Czarny pasek skórzany wytłaczany we wzór stylizowany na skórę krokodyla. Wodoszczelność 3 bary.

Wymiary:
Ø koperty ok. 40 mm, wysokość ok.10 mm.
Długość całkowita ok. 23 cm.

Mechanizm zegarowy „Venus 180”

Mechanizm zegarowy „Venus 180” z 1971 roku wykonany został w fabryce Fabrique d'Ebauches Vénus S.A. wykonany został ręcznie w szwajcarskim Moutier. Chodzi tutaj o tzw. Mechanizm »New Old Stock«. Historyczny, niedostępny już w produkcji precyzyjny mechanizm z ręcznym naciągiem sprawia, że kolekcja naszych zegarków jest edycją limitowaną. Nie będzie już produkcji nowego nakładu, w związku z czym otrzymasz unikalny egzemplarz kolekcjonerski.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

46000

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.