Schließen
Klapki japonki, niebiesko-zielone

Klapki japonki, niebiesko-zielone

59,95 zł

49,99 zł

-16% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-06-30 - 2017-07-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Strukturowana podeszwa wewnętrzna i podeszwa: zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się na wilgotnej powierzchni
  • Wyjątkowo lekka i giętka podeszwa EVA
Ilość:

Klapki japonki, niebiesko-zielone

Lato może nadejść! Klapki japonki łączą mocne kolory i doskonały komfort noszenia. Wyjątkowo lekka i giętka podeszwa EVA. Strukturowana podeszwa wewnętrzna i podeszwa: zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się na wilgotnej powierzchni.

Kolor:
Niebiesko-czerwono-zielony.

Materiał:
Podeszwa, podeszwa środkowa, paski - 100% Ethyl-Vinyl-Acetat.

EVA

EVA (Ethylen-Vinyl-Acetat) to bardzo lekka, izolująca pianka, która jest wodoodporna, elastyczna, odporna na przedarcia i antypoślizgowa. Poprzez swoje dobre właściwości amortyzujące EVA zapewnia doskonały komfort podczas noszenia oraz wspiera naturalną anatomię stopy.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

59658

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-30 - 2017-07-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.