Schließen
Kieszonkowy parasol automatyczny
Wyprzedany

Kieszonkowy parasol automatyczny

44,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Mechanizm otwierania i zamykania na naciśnięcie guzika
  • Stabilny stelaż z aluminium
  • Odporny na wiatr: wygięta na zewnątrz kopuła powraca bez problemu do pierwotnego kształtu
  • Ergonomicznie ukształtowany uchwyt soft touch ze sznurkiem do noszenia

Kieszonkowy parasol automatyczny

Przelotne opady już Cię nie zaskoczą: ten kompaktowy kieszonkowy parasol zmieści się do każdej torebki i nigdy Cię nie zawiedzie. Posiada aluminiowy stelaż i nie straszny jest mu nawet szkwał: wygięta na zewnątrz od wiatru kopuła bez trudu powraca do pierwotnego kształtu. Parasol posiada ergonomiczny uchwyt soft touch ze sznurkiem do noszenia i mechanizm otwierania i zamykania działający na naciśnięcie guzika.

Kolor:
Kopuła i uchwyt: czarny
Stelaż: srebrny

Materiał:
Kopuła: 100% poliester
Stelaż: 100% aluminium

Wymiary:
Ø ok. 95 cm
Długość zamkniętego parasola: ok. 32 cm
Długość otwartego parasola: ok. 60 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83333

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.