Produkty
Produkty tydzień roku5 2014
Karafka na wodę

Karafka na wodę

Idealna w domu i w pracy. Szkło dmuchane. Odwrócona skala od 0 ml (góra) do 1000 ml (dół) co 250 ml: umożliwia kontrolę już wypitej ilości wody dziennie. Karafka ze szkła. Silikonowe zamknięcie. Dziobek ze stali nierdzewnej - otwiera się przy przechyleniu karafki. Dno ze szkła lodowego. Nadaje się do mycia w zmywarce. Kolor: przezroczysty. Czarna pokrywka.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie