Schließen

Kanapa ogrodowa

1 499,00 zł

1 199,00 zł

-20% - Oszczędzasz 300,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-04-07 - 2017-04-18
  • Dostarczenie: za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  • Rozkładane podłokietniki dla przedłużenia powierzchni siedzenia i leżenia
  • Z drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%
  • Zdejmowana wyściółka - pokrycia nadają się do prania
Ilość:

Kanapa ogrodowa

Kanapa ogrodowa została wykonana z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100% i posiada okucia z ocynkowanej stali. Dzięki składanym podłokietnikom daje możliwość indywidualnego dopasowania powierzchni i przedłużenia jej w razie potrzeby. Wyściółka jest zdejmowana, a pokrycia nadają się do prania.

Kolor:
Ławka - naturalny.
Pokrycia - ciemnobeżowy.

Materiał:
Ławka - drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC® 100%.
Tekstylia - 100% poliester.
Okucia - ocynkowana stal.

Wymiary:
Szer. x dł. x gł. złożonej ok. 80 x 70 x 82 cm.
Rozłożona ok. 210 cm szerokości.

Wyposażenie:
Z nakładkami i poduszkami oraz materiałami montażowymi i instrukcją montażu.

Wskazówka:
Dostawa w 1 paczce.

Drewno akacjowe

Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.

Pielęgnacja pokryć

Pranie

Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 30°C

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70123

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-04-07 - 2017-04-18
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę kurierską Nieważne kiedy, jak i dokąd: nasza partnerska firma kurierska dostosuje swoją usługę do Ciebie.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi Klienta Tchibo.