Schließen
Kanapa narożna, sztuczna skóra
Wyprzedany

Kanapa narożna, sztuczna skóra

4 499,00 zł

3 499,00 zł

-22% - Oszczędzasz 1 000,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  • Płynnie regulowane nachylenie podłokietników i zagłówka

Kanapa narożna, sztuczna skóra

Modern Living: relaks i dobre samopoczucie. Stylowa kanapa narożna. Niezwykle funkcjonalna. Płynnie regulowane nachylenie podłokietników i zagłówka - indywidualne dopasowanie do własnego komfortu. Wygodna podczas siedzenia i leżenia.

Klasyczny design stylizowany na skórę i chrom
Powierzchnia kanapy z pokrowca ze sztucznej skóry. Chromowane metalowe stopki. Kombinacja, która tworzy ponadczasowy styl.

Z materiałami do montażu
W zestawie materiały i instrukcja montażu.

Kolor:
Szary beż.

Wymiary:
Długość ok. 272 x 231 cm.
Wysokość poduszka pod plecy ok. 95 cm.
Wysokość siedzenia ok. 40 cm.
Głębokość siedzenia ok. 62 cm.

Wskazówki

Dostawa w 2 paczkach.
Przesyłka spedycyjna.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

52637

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę kurierską Nieważne kiedy, jak i dokąd: nasza partnerska firma kurierska dostosuje swoją usługę do Ciebie.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi Klienta Tchibo.