Schließen
Kalosze w kropki
Wyprzedany

Kalosze w kropki

69,99 zł

59,99 zł

-14% - Oszczędzasz 10,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z wyściółką z dżerseju w paski
  • Cholewka z paskiem odblaskowym z tyłu
  • Pięta z wypustką ułatwiającą zdejmowanie
  • Dodatkowa wkładka do wyrównywania wielkości rozmiaru

Kalosze w kropki

Chlapu, chlap i deszcz staje się okazją do zabawy! Kalosze nie tylko zapewnią ochronę przed wilgocią, ale również poprawią humor dzięki wzorowi w wesołe kropki. Wyściółka z dżerseju ma wzór czerwono-białych pasków. Antypoślizgowa profilowana podeszwa zapewni stabilny krok nawet na mokrej, błotnistej nawierzchni, Odblaskowe paski z tyłu cholewki zadbają o lepszą widoczność również przy złej pogodzie i w ciemności.

Detale dopasowane do potrzeb dziecka
Aby kalosze dłużej pasowały, posiadają dodatkową wkładkę dla wyrównania wielkości rozmiaru. Doskonale nadają się do przedszkola: dzięki praktycznej wypustce na pięcie, ułatwiającej zdejmowanie, dziecko szybciej nauczy się samodzielnego zdejmowania kaloszy. Uchwyty ułatwiające zakładanie umieszczone na cholewce pozwolą szybko założyć kalosze i przygotować się do kolejnej deszczowej wyprawy.

Kolor:
Pomarańczowo-niebiesko-biały w kropki.

Materiał:
Guma.
Wyściółka 65% poliester, 35% bawełna.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68754

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.