Schließen
Kalosze, niebiesko-zielone
Wyprzedany

Kalosze, niebiesko-zielone

59,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ciepła pluszowa wyściółka
  • Elementy odblaskowe na cholewce i na pięcie
  • Z wypustką ułatwiającą zdejmowanie

Kalosze, niebiesko-zielone

Kałuże nie będą już straszne! W tych kaloszach stopy pozostaną nie tylko suche, ale i ciepłe dzięki pluszowej wyściółce. Antypoślizgowa profilowana podeszwa. Elementy odblaskowe na cholewce i na pięcie zapewniają lepszą widoczność przy niepogodzie albo w ciemności.

Detale przyjazne dzieciom
Dodatkowa pluszowa wkładka do wyrównywania wielkości rozmiaru. Sznurek ściągający do regulacji obwodu. Z wypustką ułatwiającą zdejmowanie oraz polem do zapisania nazwiska.

Kolor:
Niebiesko-zielony z pirackim nadrukiem.

Materiał:
Guma.
Pluszowa podszewka - 100% poliester.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

51576

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.