Schließen
Kalendarz-terminarz, A6
Wyprzedany

Kalendarz-terminarz, A6

39,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Kalendarz na 18 miesięcy – od lipca 2016 do stycznia 2018
 • W wytrzymałej okładce z tworzywa sztucznego, z elastyczną taśmą zapinającą i zakładką
 • 6 papierowych kieszeni na paragony itp.
 • 60 stron kartek na notatki w linię
 • Przeglądy roczne do roku 2018
 • Podglądy miesięczne: 2 miesiące na jednej stronie
 • Zbadane pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Kalendarz-terminarz, A6

Zaplanuj i od razu zanotuj. Kalendarz-terminarz posiada wytrzymałą okładkę z tworzywa sztucznego, którą można przecierać wilgotną ściereczką. Praktyczne detale to elastyczna taśma zapinająca i zakładka. Element główny stanowi kalendarz na następne 18 miesięcy - od czerwca 2016 do stycznia 2018.

Kalendarz z bogatym wyposażeniem
Kalendarz zawiera zarówno przegląd miesięczny po dwa miesiące na każdej stronie, jak i terminarz tygodniowy po jednym tygodniu na dwóch stronach. Wszystko to na papierze posiadającym certyfikat FSC® o gramaturze 80 g/m². Na długofalowe plany przyda się przegląd roczny do 2018 r. w języku niemieckim i angielskim. Zawiera przegląd ferii szkolnych w Niemczech na lata 2016/2017 i międzynarodowe dni świąteczne.

Dalsze praktyczne detale

 • 6 papierowych kieszeni na paragony itp.
 • 60 stron kartek na notatki w linię
 • 1 przezroczyste etui zapinane na zamek błyskawiczny z suwakiem
 • 2 wkładki, każda na 4 wizytowki

Wymiary:
A6

Materiał:
Papier posiadający certyfikat FSC®
Wytrzymała okładka z tworzywa sztucznego z elastyczną taśmą zapinającą
Łączenie metalowe

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem papieru, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje papier certyfikowany przez FSC® do produkcji wielu produktów papierniczych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71118

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.