Schließen

Kalendarz-terminarz, A5

39,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-09-25 - 2017-09-28
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Kalendarz na 18 miesięcy – od lipca 2016 do stycznia 2018
 • W wytrzymałej okładce z tworzywa sztucznego, elastyczną taśmą zapinającą i zakładką
 • 6 papierowych kieszeni na paragony itp.
 • 60 stron kartek na notatki w linię
 • Przeglądy roczne do roku 2018
 • Podglądy miesięczne: 2 miesiące na jednej stronie
 • Zbadane pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Kalendarz-terminarz, A5

Zaplanuj i od razu zanotuj. Kalendarz-terminarz posiada wytrzymałą okładkę z tworzywa sztucznego, którą można przecierać wilgotną ściereczką. Praktyczne detale to elastyczna taśma zapinająca i zakładka. Element główny stanowi kalendarz na następne 18 miesięcy od czerwca 2016 do stycznia 2018.

Kalendarz z bogatym wyposażeniem
Kalendarz zawiera zarówno przegląd miesięczny po dwa miesiące na każdej stronie, jak i terminarz tygodniowy po jednym tygodniu na dwóch stronach. Wszystko to na papierze posiadającym certyfikat FSC® o gramaturze 80 g/m². Na długofalowe plany przyda się przegląd roczny do 2018 r. w języku niemieckim i angielskim. Zawiera przegląd ferii szkolnych w Niemczech na lata 2016/2017 i międzynarodowe dni świąteczne.

Dalsze praktyczne detale

 • 6 papierowych kieszeni na paragony itp.
 • 60 stron kartek na notatki w linię
 • 1 przezroczyste etui zapinane na zamek błyskawiczny z suwakiem
 • 2 wkładki, każda na 4 wizytowki

Wymiary:
A5

Materiał:
Papier posiadający certyfikat FSC®
Wytrzymała okładka z tworzywa sztucznego z elastyczną taśmą zapinającą
Łączenie metalowe

Papier i karton FSC®

Nasze pomysły z papieru z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ do produkcji papieru stosuje się celulozę z wzorowo zarządzanych lasów.

SPOJRZENIE W PRZYSZŁ‎OŚĆ
Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Każdy wybór papieru z certyfikatem FSC® wspiera zachowanie istotnych funkcji lasu. Masz również pewność, że prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych są zachowywane. Z miłości do przyrody dobre pomysły z papieru / kartonu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71131

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-25 - 2017-09-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.