Schließen
Jonowa suszarka do włosów
Wyprzedany

Jonowa suszarka do włosów

79,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Dzięki dodatkowej funkcji z technologią jonizującą redukuje elektryzowanie się włosów, zwiększając ich połysk
  • Moc: 2000 W
  • Z dyfuzorem

Jonowa suszarka do włosów

Brąz jest modny! Stylowa jonowa suszarka do włosów. Dzięki dodatkowej funkcji z technologią jonizującą redukuje elektryzowanie się włosów, zwiększając ich połysk. O wyjątkowo dużej mocy: 2000 W. 3 zakresy temperatury, 2 stopnie siły nawiewu, 1 chłodny nawiew.

Funkcjonalne detale
Profesjonalne urządzenie z zabezpieczenie przed przegrzaniem. Przewód z zabezpieczeniem przed złamaniem i oczko do zawieszenia. Zdejmowana kratką do łatwego czyszczenia.

Akcesoria
Dyfuzor zwiększający objętość włosów oraz końcówka do stylizacji w zestawie.

Kolor:
Brązowo-biały.

Wymiary:
Długość przewodu ok. 2 m.

Moc:
2000 W.

Technologia jonowa

Technologia jonowa zapobiega tworzeniu się ładunku elektrostatycznego. Jony ujemne neutralizują dodatni ładunek włosów, dzięki czemu włosy pozostają pełne blasku i miękkie w dotyku.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55303

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.