Schließen
Inhalator ultradźwiękowy
Wyprzedany

Inhalator ultradźwiękowy

219,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Delikatne, mikroskopijne rozpylenie roztworu do inhalacji dzięki specjalnej technice nebulizacji
  • Do leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych np. przy przeziębieniu i w przypadku astmy
  • Zasilanie bateryjne – praktyczny i poręczny, idealny w podróży
  • Z woreczkiem do przechowywania i różnymi nasadkami: 2 elastyczne maski na twarz w różnych rozmiarach dla dorosłych i dzieci, część łącząca, ustnik

Inhalator ultradźwiękowy

Udrożnij drogi oddechowe! Dzięki specjalnej technice nebulizacji roztwór do inhalacji zyskuje delikatne, mikroskopijne rozpylenie. Inhalator ultradźwiękowy służy do leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych np. przy przeziębieniu i w przypadku astmy. Dodatkowo urządzenie jest wyjątkowo ciche. Poręczny, bezprzewodowy inhalator jest zasilany na baterie, dzięki czemu sprawdzi się nawet w podróży. Można go używać także
w pozycji leżącej i jest łatwy do czyszczenia.

Inhalator o różnych nasadkach
Inhalator ultradźwiękowy ma w zestawie różne nasadki: dwie elastyczne maski na twarz w różnych rozmiarach dla dorosłych i dzieci, część łączącą i ustnik.

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Dł. x szer. x wys. ok. 8 x 5 x 12 cm

Wyposażenie:
Z woreczkiem do przechowywania, instrukcją obsługi, 2 bateriami i różnymi nasadkami: 2 elastyczne maski na twarz w różnych rozmiarach dla dorosłych i dzieci, część łącząca, ustnik

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75411

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.