Schließen
Hoker wypoczynkowy
Wyprzedany

Hoker wypoczynkowy

1 299,00 zł

999,00 zł

-23% - Oszczędzasz 300,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokiej jakości nakładka z materiału Sunbrella® - odprowadzająca wodę i szybkoschnąca
  • 100% drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®
  • Odporny na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych

Hoker wypoczynkowy

Meble ogrodowe z drewna eukaliptusowego
To siedzenie stwarza doskonałą atmosferę odprężenia w ogrodzie: mebel wykonany z wstępnie olejowanego 100% drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC® jest odporny na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości nakładka z materiału Sunbrella® jest odprowadzająca wodę i szybkoschnąca oraz odporna na pleśń - bez problemu może przez długi czas pozostawać na zewnątrz. Siedzenie z poduszką zapewnia optymalny komfort siedzenia, a bez poduszki może spełniać również funkcję stołu, a dzięki modnej kolorystyce jest prawdziwą luksusową ozdobą ogrodu.

Kolor:
Siedzenie w kolorze naturalnym
Nakładka szaroniebieska

Materiał:
Siedzenie wstępnie olejowane 100% drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®
Tkanina Sunbrella® 100% akryl

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 89 x 23 x 89 cm
Wysokość siedzenia z nakładką ok. 36 cm

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówka:
Bez poduszek ozdobnych

Informacje o materiałach

Sunbrella®

Tkaniny Sunbrella® są wytrzymałe na długotrwałe zastosowanie na zewnątrz. Oddychające i odporne na pleśń materiały zapobiegają skraplaniu zarówno w cieple, jak i w wilgoci. Dzięki temu nie jest konieczne wnoszenie nakładek do pomieszczenia.

Drewno eukaliptusowe

Drewno eukaliptusowe jest cenione nie tylko ze względu na swoją piękną ciepłą barwę. Jest również wyjątkowo wytrzymałe i nawet po wielu latach nie traci pięknego wyglądu.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68883

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.