Schließen
Hoker wypoczynkowy
Wyprzedany

Hoker wypoczynkowy

549,00 zł

429,00 zł

-21% - Oszczędzasz 120,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 100% z wysokiej jakości drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC®
  • Zdejmowane pokrycia nadające się do prania

Hoker wypoczynkowy

Wygodnie i luksusowo spędzony czas z rodziną lub z przyjaciółmi w ogrodzie: hoker wypoczynkowy z wysokiej jakości drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC® jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, wytrzymały i zapewnia wysoki komfort siedzenia.

Dowolność ustawienia - wiele możliwości kombinacji dopasowanych do małych i dużych powierzchni
Mebel ogrodowy posiada poduszkę do siedzenia i można go używać jako stołu, a ponadto daje możliwość dowolnego łączenia z innymi elementami zestawu wypoczynkowego tak, by dla każdego ogrodu móc indywidualnie dopasować odpowiedni kącik wypoczynkowy.

Kolor:
Pokrycia czarne.
Meble naturalny.

Materiał:
Meble wstępnie olejowane 100% drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC® .
Wypełnienie poduszek pianka poliuretanowa.
Pokrycia 100% poliester.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 66,5 x 32 x 66,5 cm.
Wysokość siedzenia ok. 32 cm.

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu.

Drewno eukaliptusowe

Drewno eukaliptusowe jest cenione nie tylko ze względu na swoją piękną ciepłą barwę. Jest również wyjątkowo wytrzymałe i nawet po wielu latach nie traci pięknego wyglądu.

Pielęgnacja pokryć

Jakość

Pranie

Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 40°C

Drewno z certyfikatem FSC®

Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68381

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.