Schließen
Grill kontaktowy
Wyprzedany

Grill kontaktowy

299,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Optymalne wyniki dzięki ruchomej górnej płycie grzewczej o regulowanej wysokości – dopasowuje się do grillowanych produktów
  • Płyty go grillowania z powłoką nieprzywierającą – można je zdjąć do czyszczenia
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Grill kontaktowy

Ten masywny grill kontaktowy otworzy przed Tobą nowe możliwości! Obustronnie idealnie upieczone mięso lub drobne przekąski, jak panini lub sandwicze – bez większego wysiłku przygotujesz dania, jak w prawdziwej restauracji. Rozłożony grill może być używany jako grill stołowy.

Optymalny efekt
Czy gruby stek, czy płaskie panini – ruchoma górna płyta grzewcza o regulowanej wysokości dopasowuje się do grillowanych produktów, zapewniając optymalne warunki ich przygotowywania. Płyty do grillowania ze żłobioną strukturą i z powłoką nieprzywierającą można zdjąć na potrzeby czyszczenia. Grill posiada tacę na skapujący tłuszcz, blokadę transportową i płynną regulację temperatury.

Kolor:
Na zewnątrz czarny
Wewnątrz srebrny

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 36 x 13,5 x 34,5 cm
Długość przewodu ok. 85 cm

Moc:
Maks. ok. 2000 W

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72379

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.