Schließen
Grand Classé Espresso Escala Copan
Wyprzedany

NOWOŚĆ: 10 kapsułek kawy Grand Classé Espresso Escala Copan

16,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyrafinowane espresso: delikatnie harmonijny bukiet z nutą wanilii
  • Doskonałej jakości Grand Classé
  • Ze znakiem Fairtrade

EDYCJA LIMITOWANA: 10 kapsułek kawy Grand Classé Espresso Escala Copan

Nasza ekskluzywna kawa Escala Copan z serii Grand Classé pochodzi z upraw położonych w zachodniej części Hondurasu, na wzgórzach i zboczach doliny Sulla. Subtropikalny klimat i bogata w substancje odżywcze gleba górskich obszarów departamentu Copan położonego na wysokości 1400 m n.p.m. zapewniają doskonałe warunki do optymalnego rozwoju ziaren kawy.

Dzięki warunkom, w których była uprawiana, kawa zyskała delikatnie harmonijny bukiet. Ciesz się niezapomnianym smakiem naszej kawy z limitowanej edycji Grand Classé Espresso Escala Copan z nutą wanilii!

Palona kawa mielona
Intensywność: 4
Zawartość: 10 kapsułek po 7,5 g = 75 g

Cafissimo Grand Classé:

Edycje limitowane starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy espresso – wykreowane specjalnie dla Cafissimo. Dla Cafissimo Grand Classés eksperci Tchibo ds. kaw nieustannie podróżują po świecie, w poszukaniu doskonałej jakości ziaren kawy. W grę wchodzi wyłącznie Arabica, która charakteryzuje się wyjątkowym pochodzeniem, specjalnymi metodami uprawy albo nadzwyczajną obróbką. Z tego względu, że wybieramy wyłącznie farmy i niewielkie uprawy najwyższej jakości, kawa Grand Classé dostępna jest tylko w ograniczonych ilościach. Tak, jak w przypadku innych ziaren kawy espresso Grand Classé pochodzi w 100% z ziaren z ekologicznej uprawy zrównoważonej.

Podobnie jak wszystkie inne kapsułki Cafissimo, także kawa stosowana do produkcji kapsułek Grand Classé jest uprawiana w sposób zrównoważony.
W wyniku takiego zaangażowania i wysiłku powstaje niezwykłe espresso, caffè crema oraz kawa filtrowana – ciesz się smakiem niezwykłych kaw Grand Classé Cafissimo.

Cafissimo – kawy i herbaty ze zrównoważonych upraw:

Do produkcji naszych hermetycznie zamkniętych kapsułek Cafissimo używamy tylko kawy i herbaty pochodzących ze zrównoważonej produkcji rolnej. Poprzez naciśnięcie przycisku można więc nie tylko przygotować napój najwyższej jakości, ale również znacząco przyczynić się do ochrony przyrody i poprawy warunków życia plantatorów kawy.

Wspólnie z naszymi organizacjami partnerskimi pomagamy promować metody prowadzenia upraw ekologicznych i społecznie zrównoważonych, przyczyniających się do ochrony klimatu i utrzymania środowiska naturalnego w stanie nienaruszonym. W ten sposób możemy oferować kawę i herbatę jakości Premium - dziś i jutro. Jesteśmy na dobrej drodze – chodź z nami!

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

74388

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.