Schließen
Gogle przeciwśnieżne z wymiennymi szybkami
Wyprzedany

Gogle przeciwśnieżne z wymiennymi szybkami

179,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z 2 szybkami: lustrzana na słońce, żółta na śnieg i mgłę
  • Szybki z poliwęglanu zapewniają 100% ochrony przed działaniem promieni UV
  • Optymalna widoczność przy każdej pogodzie: szybka wewnętrzna pokryta powłoką zapobiegającą parowaniu

Gogle przeciwśnieżne z wymiennymi szybkami

Doskonała widoczność przy każdej pogodzie. Gogle posiadają 2 szybki ze 100% ochrona przed promieniowaniem UV, które stosownie do warunków pogodowych można wymieniać:
lustrzana na słońce, żółta na śnieg i mgłę. Dla optymalnej widoczności przy każdej pogodzie, szybka wewnętrzna pokryta jest powłoką zapobiegającą parowaniu.
Dwie wymienne szybki
Żółta szybka: kategoria filtra S2 – średni przeciwsłoneczny filtr ochronny
Szybka lustrzana: kategoria filtra S3 – silny przeciwsłoneczny filtr ochronny
Klasa optyczna 1
2 Szybki z poliwęglanu zapewniają 100% ochrony przed działaniem promieni UV
Praktyczne detale
Dla wysokiego komfortu noszenia gogle są wyściełane miękką pianką z otworami wentylacyjnymi i posiadają elastyczną, regulowaną taśmę na głowę. Dołączony woreczek z mikrowłókna do przechowywania można stosować także do czyszczenia okularów.

Kolor:
Rama ciemnoszara
Materiał:
Rama tworzywo sztuczne
Taśma tekstylna i woreczek do przechowywania z mikrowłókna
Wymiary:
Wysokość ramy ok. 10 cm
Pole widzenia ok. 17 cm
Wskazówka:
Wraz z instrukcją obsługi

5 normatywnych kategorii filtra

Twoje gogle narciarskie i snowboardowe odpowiadają kategorii filtra S2 (filtr przeciwsłoneczny na średnie promieniowanie słoneczne) i kategorii filtra S3 (filtr przeciwsłoneczny na silne promieniowanie słoneczne)

Kategorie filtra dla transmisji światła widzialnego
S0 80%–100%
S1 43%–80%
S2 18%–43%
S3 8%–18%
S4 3%–8%

Użytkowanie

Gogle odpowiadają normie CE EN 174:2001. Do ochrony przed uszkodzeniami powinny być przechowywane w woreczku z mikrowłókna. Nie stosować substancji do czyszczenia szybek, rozpuszczalników albo agresywnych środków czyszczących. Strony wewnętrznej szybek nie dotykać palcami ani nie trzeć. W razie konieczności delikatnie przetrzeć miękką, wilgotną ściereczką. W innym przypadku powłoka zapobiegająca parowaniu może zostać uszkodzona. Podwójne szkła gwarantują optymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Szybki są stabilne, jednak należy uważać na uderzenia. Gogli narciarskich i snowboardowych nie należy stosować w ruchu drogowym. Brak zmiany części oryginalnych. Okulary umieścić na partii oczu a taśmę mocującą naciągnąć na tył głowy/kask ochronny. Taśma regulowana. Należy ustawić taśmę tak, aby okulary dobrze leżały i nie uwierały. Taśmę zamocować w specjalnym mocowaniu przy kasku.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

63494

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.