Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku45 2016
Gogle przeciwśnieżne z wymiennymi szybkami

Gogle przeciwśnieżne z wymiennymi szybkami

Doskonała widoczność przy każdej pogodzie. Gogle posiadają 2 szybki ze 100% ochrona przed promieniowaniem UV, które stosownie do warunków pogodowych można wymieniać: lustrzana na słońce, żółta na śnieg i mgłę. Dla optymalnej widoczności przy każdej pogodzie, szybka wewnętrzna pokryta jest powłoką zapobiegającą parowaniu. Dwie wymienne szybki Żółta szybka: kategoria filtra S2 – średni przeciwsłoneczny filtr ochronny Szybka lustrzana: kategoria filtra S3 – silny przeciwsłoneczny filtr ochronny Klasa optyczna 1 2 Szybki z poliwęglanu zapewniają 100% ochrony przed działaniem promieni UV Praktyczne detale Dla wysokiego komfortu noszenia gogle są wyściełane miękką pianką z otworami wentylacyjnymi i posiadają elastyczną, regulowaną taśmę na głowę. Dołączony woreczek z mikrowłókna do przechowywania można stosować także do czyszczenia okularów.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie