Schließen

Gogle narciarskie i snowboardowe, białe

79,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-26 - 2017-07-28
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Optymalna widoczność, również podczas śniegu i mgły - szybka wewnętrzna jest pokryta powłoką zapobiegającą parowaniu
  • Lustrzane szybki z poliwęglanu zapewniają 100% ochrony przed działaniem promieni UV
  • Z woreczkiem z mikrowłókna do przechowywania - można go używać także do czyszczenia okularów
Ilość:

Gogle narciarskie i snowboardowe, białe

Te okulary zapewnią dobrą widoczność, nawet podczas śniegu i mgły. Szybka wewnętrzna jest pokryta powłoką zapobiegającą parowaniu. Podwójne, lustrzane szybki z poliwęglanu zapewniają 100% ochrony przed działaniem promieni UV. Okulary są odporne na działanie temperatur od –40 do +40°C, a dzięki temu odpowiednie na każdą pogodę. Wyściełane miękką pianką, z otworami wentylacyjnymi i elastycznym, regulowanym paskiem. Z woreczkiem z mikrowłókna do przechowywania - można go używać także do czyszczenia okularów.

Kolor:
Biały

Materiał:
Lustrzane szybki z poliwęglanu zapewniające 100% ochrony przed działaniem promieni UV

Wymiary:
Ok. 18 x 9 cm

Wyposażenie:
Z woreczkiem z mikrowłókna do przechowywania

Wskazówka:
Klasa optyczna 1

5 normatywnych kategorii filtra

Twoje gogle narciarskie i snowboardowe odpowiadają kategorii filtra S2: średni przeciwsłoneczny filtr ochronny

Kategorie filtra dla transmisji światła widzialnego
S0 80%–100%
S1 43%–80%
S2 18%–43%
S3 8%–18%
S4 3%–8%

Ważne informacje konsumenckie

Gogle odpowiadają normie CE EN 174:2001. Do ochrony przed uszkodzeniami powinny być przechowywane w woreczku z mikrowłókna. Nie stosować substancji do czyszczenia szybek, rozpuszczalników albo agresywnych środków czyszczących. Strony wewnętrznej szybek nie dotykać palcami ani nie trzeć. W razie konieczności delikatnie przetrzeć miękką, wilgotną ściereczką. W innym przypadku powłoka zapobiegająca parowaniu może zostać uszkodzona. Podwójne szkła gwarantują optymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Szybki są stabilne, jednak należy uważać na uderzenia. Gogli narciarskich i snowboardowych nie należy stosować w ruchu drogowym. Brak zmiany części oryginalnych. Okulary umieścić na partii oczu a pasek mocujący naciągnąć na tył głowy/kask ochronny. Pasek regulowany. Należy ustawić pasek tak, aby okulary dobrze leżały i nie uwierały. Pasek zamocować w specjalnym mocowaniu przy kasku.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73465

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-26 - 2017-07-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.