Schließen
Głośnik Soundbar
Wyprzedany

Głośnik Soundbar

1 199,00 zł

999,00 zł

-16% - Oszczędzasz 200,00 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dźwięk virtual surround dla realistycznych efektów dźwiękowych, jak w kinie
 • Z bezprzewodowym subwooferem 3.1 CH i głośnikiem centralnym dla doskonałej jakości dźwięku
 • Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki dzięki NFC™ i Bluetooth®
 • Panel dotykowy dla intuicyjnego sterowania poziomem dźwięku i źródła odtwarzania
 • Dolby Digital i Pro Logic II Surround Sound
 • W kolorze białym - tylko w Tchibo
 • Z pilotem z baterią, zasilaczem sieciowym i optycznym przewodem audio

Głośnik Soundbar

Zgrabny kształt, doskonały dźwięk
Realistyczne efekty dźwiękowe, jak w kinie. Głośnik soundbar z dźwiękiem virtual surround, bezprzewodowym subwooferem 3.1 CH i głośnikiem centralnym zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Możliwe jest również bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, w łatwy sposób poprzez NFC™ i Bluetooth®. Poziomem głośności i odtwarzaniem steruje się intuicyjnie i wygodnie za pośrednictwem dotykowego panelu. Zgrabne urządzenie w białym kolorze - dostępne tylko w Tchibo - prezentuje się dobrze również na ścianie.

Dolby Digital i Pro Logic II Surround Sound
Dekoder dolby digital przetwarza wszystkie sześć kanałów audio celem uzyskania doskonałego dźwięku o efekcie surround z naturalną atmosferą i dynamiczną rzeczywistością. Zewnętrzny dekoder nie jest potrzebny.

Doskonały dźwięk dzięki głośnikowi centralnemu
Nastawiony specjalnie na częstotliwość głosu głośnik centralny kieruje dźwięki mowy na środek ekranu: dla optymalnego ustawienia i jasności mowy oraz intensywnych przeżyć podczas oglądania filmów. Dolby Pro Logic II zapewnia 5-kanałowy dźwięk surround z dowolnych źródeł stereo.

Funkcja one touch w smartfonach lub tabletach obsługujących NFC™ do parowania urządzeń Bluetooth®
Technologia one touch NFC™ (NFC™ = Near Field Communication) umożliwia parowanie urządzeń Bluetooth® poprzez zbliżenie: celem włączenia głośnika soundbar, uruchomienia parowania Bluetooth® i odtwarzania muzyki wystarczy zbliżyć smartfona z funkcją NFC™ lub tablet w obszar NFC™ głośnika soundbar.

Techniczne detale
Wejście audio do odtwarzania muzyki z odtwarzacza mp3
EasyLink do sterowania wszystkimi urządzeniami HDMI CEC jednym pilotem
Moc wyjściowa subwoofera 105 W
Złącza: HDMI (ARC), USB, wejście AUX, optyczne wejście cyfrowe

Kolor:
Biało-srebrny

Wymiary:
Szer. x wys. x gł ok. 95 x 5 x 7 cm
Subwoofer ok. 8 x 30,5 x 33 cm

Waga:
Ok. 6,2 kg
Moc całkowita:
200 W

Wyposażenie
Z pilotem z baterią, zasilaczem sieciowym i optycznym przewodem audio do połączenia ze smartfonem lub tabletem

Wskazówka:
Marka i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. i ich stosowanie przez Tchibo GmbH odbywa się na podstawie licencji.

NFC™ – Near Field Communication

Komunikacja bliskiego pola jest techniką łatwego transferu danych, szybkiej autoryzacji i kontroli dostępu. Daje ona możliwość wyjątkowo szybkiego i łatwego transferu danych między urządzeniami obsługującymi technologię NFC™. Nie jest w tym przypadku konieczna konfiguracja. Wszystko, czego potrzeba to fizyczna bliskość: wystarczy dotknąć urządzenie smartfonem lub tabletem obsługującym NFC™ by zyskać możliwość przesyłania muzyki lub zdjęć.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76365

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.