Schließen
Garnek ze stali nierdzewnej, ze szklaną pokrywką, ok. 2 l
Wyprzedany

Garnek ze stali nierdzewnej, ze szklaną pokrywką, ok. 2 l

99,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Dno typu sandwich zapewnia optymalne kumulowanie ciepła
  • Obniżony brzeg ułatwia czyste wylewanie
  • Trwała jakość, z nitowanymi uchami

Garnek ze stali nierdzewnej, ze szklaną pokrywką, ok. 2 l

Przemyślany w każdym detalu
Garnek ze stali nierdzewnej, ze szklaną pokrywką i z nitowanymi uchami jest niezwykle wytrzymały. Obniżony brzeg ułatwia czyste wylewanie. Do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych. Garnek nadaje się do mycia w zmywarce.

Optymalne kumulowanie ciepła
Garnek posiada dno typu sandwich zapewnia optymalne kumulowanie ciepła. Oszczędzanie energii podczas gotowania.

Wymiary:
Ø 16 cm.

Pojemność:
Ok. 2 l.

Stal nierdzewna 18/10

Specjalnie uszlachetniona stal o większej trwałości: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

58838

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.