Schließen
Garnek do przetworów ze stali nierdzewnej
Wyprzedany

Garnek do przetworów ze stali nierdzewnej

139,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z uchem, dzióbkiem i dodatkowym uchwytem po przeciwnej stronie ułatwiającymi przelewanie
  • Po wewnętrznej stronie podziałka pojemności do 8 l
  • Nadaje się również do przygotowywania wywarów, zup lub dań jednogarnkowych
  • Nadaje się do kuchenek indukcyjnych

Garnek do przetworów ze stali nierdzewnej

Garnek do przetworów z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 sprawdzi się w każdej kuchni. Duża pojemność prawie dziesięciu litrów sprawia, że doskonale nadaje się do przygotowywania dużych ilości. Duża średnica zapewnia szybkie odparowywanie – optymalny do wekowania, jak i przygotowywania sosów itp. Dno typu sandwich zapewnia optymalne kumulowanie ciepła. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Wszechstronny garnek z praktycznymi detalami
Po wewnętrznej stronie podziałka pojemności do 8 l ułatwia odmierzanie składników. Z uchem, dzióbkiem i dodatkowym uchwytem po przeciwnej stronie ułatwiającymi przelewanie. Wyjątkowo dobrze nadaje się również do przygotowywania wywarów, zup lub dań jednogarnkowych.

Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek - również kuchenek indukcyjnych
Garnek nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek - również kuchenek indukcyjnych.

Wymiary:
Ø dna ok. 21 cm, brzegu ok. 31 cm.
Wysokość bez uchwytu ok. 17 cm.
Wysokość z uchwytem ok. 35 cm.

Pojemność:
Ok. 9,8 l.

Stal nierdzewna 18/10

Specjalnie uszlachetniona stal o większej trwałości: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

58994

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.