Schließen
Garnek aluminiowy
Wyprzedany

Kuty garnek aluminiowy, 2,3 l

79,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka Greblon ® C3+ wzmocniona ceramicznymi cząstkami – idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zapobiega przypalaniu i przywieraniu potraw, ułatwia czyszczenie
  • Przystosowane do użytku na kuchenkach indukcyjnych dzięki dodatkowej ferromagnetycznej warstwie dna: optymalna stabilność, długo utrzymuje ciepło
  • Pokrywka ze szkła bezodpryskowego z obramowaniem ze stali nierdzewnej

Kuty garnek aluminiowy, 2,3 l

Łatwe czyszczenie
Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka Greblon ® C3+ wzmocniona ceramicznymi cząstkami jest idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zapobiega przypalaniu i przywieraniu potraw, ułatwia czyszczenie.

Do kuchenek indukcyjnych
Garnek nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek. Przystosowane do użytku na kuchenkach indukcyjnych dzięki dodatkowej ferromagnetycznej warstwie dna: optymalna stabilność, długo utrzymuje ciepło.

Kuty garnek posiada pokrywkę ze szkła bezodpryskowego z obramowaniem ze stali nierdzewnej. Ucha z osłoną przeciwpłomieniową ze stali nierdzewnej 18/10. Garnek nadaje się do mycia w zmywarce.

Pojemność: 2,3 l.

Wymiary:
Ø u góry ok. 20 cm.
Ø na dole ok. 16 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

44461

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.