Schließen
Fotel wypoczynkowy
Wyprzedany

Fotel wypoczynkowy

2 299,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Termin dostawy: 2017-08-30 - 2017-09-06
  • Dostarczenie: za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  • Wysokiej jakości nakładka z materiału Sunbrella® - odprowadzająca wodę i szybkoschnąca
  • 100% drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®
  • Odporny na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych

Fotel wypoczynkowy

Meble ogrodowe z drewna eukaliptusowego
Ten fotel stwarza doskonałą atmosferę odprężenia w ogrodzie: mebel wykonany z wstępnie olejowanego 100% drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC® jest odporny na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości nakładka z materiału Sunbrella® jest odprowadzająca wodę i szybkoschnąca oraz odporna na pleśń - bez problemu może przez długi czas pozostawać na zewnątrz. Dzięki wyściółce do siedzenia i dużej poduszce pod plecy fotel gwarantuje optymalny komfort siedzenia i jest prawdziwą luksusową ozdobą ogrodu.

Kolor:
Fotel w kolorze naturalnym
Nakładka szaroniebieska

Materiał:
Fotel wstępnie olejowane 100% drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®
Tkanina Sunbrella® 100% akryl

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 90 x 66 x 96 cm
Wysokość siedzenia z nakładką ok. 36 cm

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówka:
Bez poduszek ozdobnych

Informacje o materiałach

Sunbrella®

Tkaniny Sunbrella® są wytrzymałe na długotrwałe zastosowanie na zewnątrz. Oddychające i odporne na pleśń materiały zapobiegają skraplaniu zarówno w cieple, jak i w wilgoci. Dzięki temu nie jest konieczne wnoszenie nakładek do pomieszczenia.

Drewno eukaliptusowe

Drewno eukaliptusowe jest cenione nie tylko ze względu na swoją piękną ciepłą barwę. Jest również wyjątkowo wytrzymałe i nawet po wielu latach nie traci pięknego wyglądu.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68864

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-08-30 - 2017-09-06
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę kurierską Nieważne kiedy, jak i dokąd: nasza partnerska firma kurierska dostosuje swoją usługę do Ciebie.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi Klienta Tchibo.