Schließen

Fotel ogrodowy

1 699,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-04-05 - 2017-04-12
  • Dostarczenie: za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  • Wysokiej jakości plecionka z tworzywa sztucznego - odporna na mróz, promieniowanie UV, zabrudzenie i wodę
  • Zdejmowane pokrycia nadające się do prania
Ilość:

Fotel ogrodowy

Meble ogrodowe z łatwego w utrzymaniu tworzywa sztucznego
Fotel z wysokiej jakości plecionki z tworzywa sztucznego jest odporny na mróz, promieniowanie UV, zabrudzenie i wodę, dzięki czemu nadaje się doskonale do użytku w ogrodzie i na tarasie. Posiada stabilną aluminiową ramę, lakierowane nogi z drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC®, stylizowane na szlachetne drewno tekowe i dzięki poduszce do siedzenia oraz pod plecy zapewnia wysoki komfort siedzenia. Doskonale nadaje się do relaksu w plenerze.

Kolor:
Plecionka szara nakrapiana.
Poduszki szarobeżowe.
Poduszki ozdobne zielone we wzory.

Materiał:
Plecionka tworzywo sztuczne.
Rama aluminium.
Nogi 100% drewno eukaliptusowe posiadające certyfikat FSC®.
Poduszki z wypełnieniem z pianki poliuretanowej.
Pokrycia 100% poliester.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 94 x 70 x 70 cm.
Wysokość siedzenia z poduszką ok. 45,5 cm.

Wyposażenie:
Z poduszką ozdobną, materiałami montażowymi i instrukcją montażu.

Drewno eukaliptusowe

Drewno eukaliptusowe jest cenione nie tylko ze względu na swoją piękną ciepłą barwę. Jest również wyjątkowo wytrzymałe i nawet po wielu latach nie traci pięknego wyglądu.

Pielęgnacja pokryć

Jakość

Pranie

Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 40°C

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68874

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-04-05 - 2017-04-12
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę kurierską Nieważne kiedy, jak i dokąd: nasza partnerska firma kurierska dostosuje swoją usługę do Ciebie.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi Klienta Tchibo.