Schließen
Foremki do wycinania ciasteczek, z szablonami
Wyprzedany

Foremki do wycinania ciasteczek, z szablonami

25,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do dekorowania ciastek lukrem, cukrem pudrem lub glazurą
  • 6 motywów
  • Foremki ze stali nierdzewnej 18/10 z wysokiej jakości nieprzywierającą powłoką GREBLON® B1

Foremki do wycinania ciasteczek, z szablonami

Powiedz przecie, jakie jest najpiękniejsze ciasteczko na świecie? Ten zestaw foremek do wycinania ciasteczek daje nam szeroki wybór: zawiera sześć szablonów o różnych motywach do dekorowania ciastek lukrem, cukrem pudrem lub glazurą. Wystarczy położyć szablon na ciastku, posmarować np. lukrem i zdjąć szablon – ciastka gotowe!

Foremki z nieprzywierającą powłoką
Nieprzywierająca powłoka GREBLON® B1 zmniejsza przywieranie ciasta i ułatwia czyszczenie. Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10 foremki można myć w zmywarce.

Kolor:
Foremki złote
Szablony białe

Materiał:
Foremki ze stali nierdzewnej 18/10
Szablony z PET

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73258

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.