Schließen
Foremki do wycinania ciasteczek linckich
Wyprzedany

Foremki do wycinania ciasteczek linckich

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Silikonowa opaska na całym obwodzie umożliwia wygodne wycinanie ciasteczek
  • Obustronne użytkowanie
  • Nadają się do mycia w zmywarce
  • Zestaw 3-częściowy
  • Z propozycją przepisu

Foremki do wycinania ciasteczek linckich

Ciasteczka linckie to klasyk wśród świątecznych wypieków. Dzięki tym foremkom przygotujesz je w okamgnieniu – wygodne wycinanie ciasteczek ułatwia silikonowa opaska na całym obwodzie. Składający się z trzech części zestaw do wycinania ciasteczek linckich można myć w zmywarce. W zestawie otrzymasz pyszną propozycję przepisu.

Obustronne użytkowanie
Foremek można użytkować obustronnie: do spodu ciastka należy użyć stronę bez motywu, a do wierzchniej części – stronę z motywem serca, gwiazdki lub kółka. Po pieczeniu spód posmarować dżemem, na to położyć ciasteczko z motywem – i gotowe!

Kolor:
Czerwony

Wymiary:
Ø każdej ok. 6 cm

Wyposażenie:
Z propozycją przepisu

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73153

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.