Schließen
Foremki do pieczenia
Wyprzedany

Forma do pieczenia minibabek

25,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Nadaje się również np. do deserów
  • Do użytku w piekarniku, kuchence mikrofalowej i w zamrażalniku
  • Elastyczna: wypieki i desery łatwo się wyjmuje

Forma do pieczenia minibabek

Na 20 minibabek
Dzięki tym silikonowym formom pieczenie jest niezwykle proste. Forma do pieczenia minibabek doskonale nadaje się również do przygotowywania np. deserów. Z propozycją przepisu w zestawie!

Z innowacyjnego silikonu
Ze względu na swoje doskonałe właściwości silikon powinien znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni. Formy nie trzeba posypywać mąką ani natłuszczać. Do użytku w piekarniku, kuchence mikrofalowej i w zamrażalniku. Elastyczna: wypieki i desery łatwo się wyjmuje. Forma do pieczenia jest odporna na działanie temperatur od -30 do +230°C.

Kolor:
Różowy.

Materiał:
Silikon.

Wymiary:
Ok. 30 x 20 cm.
Ø każdej minibabki ok. 4 cm.

Silikon

Każdy produkt z naszej silikonowej serii spełnia najwyższe wymogi jakościowe i gwarantuje beztroską zabawę podczas pieczenia.

Odporny na działanie temperatur (od -30 do +220°C)
Elastyczny: łatwe wyjmowanie zawartości
Niezmieniający zapachu i smaku żywności
Odporny na działanie kwasów owocowych
Nadaje się do mycia w zmywarce

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

57441

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.