Schließen
Filtr wodny
Wyprzedany

Filtr wodny

179,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do szybkiego, łatwego oczyszczania wody – idealny w podróży i na kempingu
  • Małe gabaryty, niewielki ciężar

Filtr wodny

Higienicznie czysta woda pitna
Niezależnie dokąd pojedziecie, ten filtr zamieni każdą wodę w czystą wodę pitną. 3-warstwowy filtr z aktywowanym włóknem węglowym: odfiltrowuje bakterie i metale ciężkie do 99,9% oraz cząstki stałe > 0,05 mikrometra. Do szybkiego, łatwego oczyszczania wody – idealny w podróży i na kempingu. Działa bez chemii i nie potrzebuje prądu ani baterii. Dziecinnie prosta obsługa!

Wszechstronne zastosowanie
Filtr wodny o łatwym i wszechstronnym zastosowaniu. Pasuje na wiele butelek PET – można go używać jako słomki do picia lub jako filtru grawitacyjnego do oczyszczania dużych ilości wody. Pomaga uzyskać jakość wody pitnej. Woda staje się mniej mętna i odfiltrowane zostają wszystkie cząstki stałe większe od 0,05 mikrometra.

Małe gabaryty, niewielki ciężar
Filtr zmieści się w każdym plecaku - małe gabaryty, niewielki ciężar.

Funkcjonalne detale
Ustnik
Wymienny wydajny węgiel aktywowany
Wymienna medyczna membrana filtrująca
Wymienna płyta filtrująca
Ochronna nakładka
Międzynarodowy gwint 28 mm - pasuje na wiele butelek PET
Łączenie węża do połączenia filtra grawitacyjnego albo węży worków na wodę

Kolor:
Ciemnozielony.

Wymiary:
Ok. 18 x 3,5 cm.

Ciężar:
Ok. 100 g.

Ilość filtrowanej wody:
0,2 l/min.

Zdolność filtrowania:
Do ok. 1000 l.

Akcesoria:
Z instrukcją użytkowania.

Wskazówki:
Filtruje rtęć, kadm, żelazo i bakterie e coli do 99,9%
Filtruje cząstki stałe > 0,05 mikrometra
Pasuje na wiele butelek PET
Filtr można wykręcić i wymienić

Użytkowanie

Różne możliwości zastosowania:

Można go używać jako słomki do picia
Stosując jako słomki do picia należy filtr najpierw zanurzyć 4-8 cm w wodzie. Następnie usunąć powietrze z filtra poprzez dmuchnięcie. Następnie woda zostanie zassana.

Zastosowanie z butelką
Stosując filtr z butelką należy odkręcić nakrętkę z dna z filtrem i umieścić w butelce. Pasuje na wiele butelek PET o gwincie 28 mm.

Podłączanie do worków na wodę
Stosując filtr z workiem na wodę należy najpierw odkręcić dno z filtrem i zamocować adapter worka na wodę. Następnie worek na wodę połączyć wężem bezpośrednio z jeziorem, rzeką albo źródłem. Wąż nie może już pobierać powietrza, gdyż może to zablokować dopływ wody. Następnie worek należy zawiesić.

Czyszczenie i przechowywanie
Po każdym użyciu woda jest wypłukiwana, dzięki czemu wychodzi tez brud. Kiedy filtr nie jest używany przez dłuższy czas, należy napuścić czystej wody do filtra. Następnie należy rozłożyć filtr na elementy i je zdezynfekować w occie. Elementy suszyć na powietrzu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

59299

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.