Schließen
Etui wielofunkcyjne
Wyprzedany

Etui wielofunkcyjne

35,99 zł

25,99 zł

-27% - Oszczędzasz 10,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Optymalna ochrona smartfona, aparatu fotograficznego itp. dzięki miękkiej wyściółce z pianki
  • Ochrona przed zimnem może w zimie wydłużyć czas pracy baterii

Etui wielofunkcyjne

Telefony komórkowe i smartfony są wrażliwe na zimno – inaczej, niż to etui wielofunkcyjne. Podczas jazdy na nartach miękka wyściółka z pianki stanowi optymalną ochronę smartfona, aparatu fotograficznego i innych urządzeń elektronicznych, a dzięki ochronie przed zimnem może wydłużyć czas prac baterii. Zapinane na zamek błyskawiczny, posiada kieszeń wewnętrzną. Etui pasuje do wielu smartfonów o standardowych rozmiarach, np. iPhone 6 lub Samsung Galaxy S5.

Kolor:
Czarny

Materiał:
100% poliester

Wymiary:
Ok. 8,5 x 15 cm

Wskazówka:
Smartfon itp. nie są objęte dostawą

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73366

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.